Väikestele tegijatele mõeldud ilusad väikesed akordionid 72 bassi 4/5 koori, 11/5 registrit. Akordionitel pole veel keeli sees ja kõik häälestused on võimalikud.
Tel. 5019104
Paigaldame Teie akordionile lõõtsakaitse. Lõõtsakaitse kaitseb lõõtsa kulumise eest, samuti kaitseb Teie riideid.
Lõõtsakaitseid on võimalik paigaldada igas mõõdus akordionitele.
FISITALIA akordionitehas Castelfidardos
Pommuudis kõigile akordionihuvilistele Eestis!!
Akordioni Salong on FISITALIA akordionite ametlik esindaja Eestis 🙂 FISILTLIAL on nüüd 68 müügiesindust maailmas.
Meie poolt head hinnad kõigile eesti pillimeestele ja – naistele. Proovime tõsta huvi akordionimuusika vastu! Akordion on tohutute võimalustega muusikainstrument 🙂 Uue pilli võib saada standard mudelite hulgast valides 30-90 päevaga. See on väga hea tulemus, kuna mõne firma pilli peab ootama 8 kuud kuni aasta!!

 

Veel üks hea uudis Akordioni Salongi potensiaalsetele klientidele! Alates veebruarist 2021 on Akordioni Salong Itaalia firma OTTAVIANELLI akordionite edasimüüja Eestis. Akordionid on kvaliteetsed ja ka väga kenad 🙂 Võimalik nii musetthäälestus, kui ja klassikaline, LMMH häälestus, hind sellest ei muutu.

 

Natukene OTTAVIANELLI ajaloost

  1. aastal otsustas Amedeo Ottavianelli moodustada oma ettevõtte ja hakkas kuulsas Paolo Soprani vabrikus töötades paljude aastate jooksul täiustatud käsitööd kasutades standardakordione tootma. Aastal 1975 võttis Amedeo Ottavianelli poeg Ovidio isa tööd jätkava ettevõtte juhtimise enda alla ning koos uue partneriga alustasid nad spetsialiseerumist professionaalsete näidispillide ehitamisele Emme Accordionsi nime all. 2000. aastal viisid Simone Ottavianelli ja Luca Ottavianelli pere viimase põlvkonna juhtimisel Ottavianelli akordionitehase uuele põnevale tasemele. Tuginedes kõigile nende eelkäijate üle 80 aasta jooksul akordioniehituse omandamisel saadud kogemustele, on nad austanud seda rikkalikku pärandit, jäädes truuks vanamoodsatele oskustele, materjalidele, eetikale ja tehnikatele, mida veelgi täiustab parim kaasaegne tehnoloogia, et luua palju kõrgelt hinnatud instrumente. Iga tootmisel kasutatud detail on hoolikalt uuritud ja käsitsi valitud, et tagada ainult parima puidu, naha, väärismetallide ja muude materjalide valimine. Keelte ja kõla osas räägivad akordionid ise! Suurepärane mehaanika ja suurepärase heliga instrumentide tootmine. Legendaarse Itaalia disaini ning 100% Itaalia kõrgeima kvaliteediga akordione imetlevad, naudivad ja austavad muusikud kogu maailmas. Arendame akordioneid edasi, et sulandada ja tasakaalustada vana ja uuega …

Ottavianelli Akordionid

3. veebr. 2021

Blogi

Väikestele tegijatele mõeldud ilusad väikesed akordionid 72 bassi 4/5 koori, 11/5 registrit. Akordionitel pole veel keeli sees ja kõik häälestused on võimalikud. Tel. 5019104 Paigaldame Teie […]