Eksklusiivne disain

Meilt saate soovitusi ja head nõu oma akordioni kaunistamisel. Iga pillimehe pill on tema jaoks eriline ja miks mitte ei võiks see olla ka eriline oma väljanägemiselt. Koos Itaalia pillimeistritega on võimalik valmistada Teile selline akordion, mida on maailmas ainult Teil.

Võimalikud on erinevad värvid pillikorpusel. Klassikaline värv on must, aga võimalik on punane, valge sinine puiduimitatsioon. Samuti on võimalikud erinevat värvi klahvid paremal käel ja erinevat värvi bassinupud. Klassikaline värv on valge ja must, aga võimalik on elevandiluu värvi ja erinevad pärlmutter värvid.

Erinevat värvi lõõtsad. Must, valge mustade kantidega, punane mustade kantidega. Erinevad värvi kaunistused lõõtsa kantidel. Ja veel palju muud, küsi julgelt!

Kuldsed kaunistused. Lõõtsanurgad ja rihmahoidjad jne.

Registrid võivad olla erinevat värvi, samuti saame lisada kontsertakordionidele erineval arvul lõuaregistreid.

Võimalik on standard häälestus või musett häälestus. Samuti saate valida kas 440 Hz või 442 Hz (kontsertakordionidel, sobib orkestri häälestusega).

Võimalik lisada spetsiaalsed mikrofonid ja midi süsteem, millega on võimalik üksinda esinedes imiteerida orkestrit, ansamblit.