TELLIMINE

Enne akordioni ostmist soovitame Teile konsultatsiooni, kas kirja teel või telefoni teel. Akordioni ostmine on tänapäeval sisuliselt individuaalne tehing, kus saate valida suurust, värvi, häälestust ja erinevaid lisasi ( midi, mikrofonid), mis on täiesti võrreldav auto ostmisega. Tänu sellele saate endale unelmate akordioni. Uute akordionite tellimisel teeme kindlaks Teie akordioni lõpphinna ja küsime 50% ettemaksu. Teise osa makstakse siis, kui akordion on valmis saatmiseks. Firmades on erinevad tellimistähtajad, mis võivad ulatuda kolmest kuust kuni kaheksa kuuni. Valmimisaja saame teada pärast tellimise kinnitust. August on selline kuu Itaalias, kus peaaegu kõik akordionitehased armastavad puhata, seda peab arvestama tellimiste tegemisel.

KAUBA SAATMINE JA TASUMINE

Tellitud kaubad saadame meile kõigile mugavate pakiautomaatide kaudu, mis on sobivad Tellijale. Saatmiskulu lisandub hinnale. Selleks peab tellija lisama oma telefoninumbri ja pakiautomaadi asukoha. Akordioneid püüame üle anda isiklikult AKORDIONI SALONGIS.

Uute kaupade hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ja  ostuga kaasneb müügidokument ja garantii Eestis kehtivate seadustega 2 aastat. Eritellimisel valmistatud kaupa tagastada ei saa.

Kauba eest saab tasuda nii sularahas, kui pangaülekandega. Klient saab kauba kätte, kui raha on laekunud.

GARANTII JA KASUTUSTINGIMUSED

Akordion on väga õrn muusikainstrument, mille kasutamisel ja transportimisel tuleb järgida teatud tingimusi. Akordioni tuleb hoida ühtlase temperatuuriga ruumis. Sobiv on 19-23 kraadi ja õhuniiskus 50-60%. Mitte hoida päikese käes ja radiaatori läheduses. Kütteperioodi saabudes võivad ilmneda teatud kõrvalekalded pilli toimimises. Pärast miinuskraadides transportimist tuleb lasta pillil soojeneda toatemeratuuril mitmeid tunde. Suvekuumas pole soovitav akordionit jätta autosse tundideks. Tootmisprotsessist mitte tingitud vead garantii alla ei kuulu.

Garantii akordionitele on Eestis kehtivate seadustega 2 aastat. Eritingimused on keeltele ja häälestusele, mille garantii on 2 kuud.  Iga akordionit peab alguses rahulikult paar kuud sisse mängima. Eritellimisel valmistatud kaupa tagastada ei saa, laos oleva kauba tagastusvõimalus on 14 päeva. Sel juhul peab kaup olema kasutamata ja läbib eelnevalt ekspertiisi.